Wyróżnij się z Abarth 595 Pista

0
2473

Nowa linia Abarthów 595 zapewnia jeszcze więcej emocji podczas jazdy. To swoista rewolucja w podejściu do sportowych samochodów. Marka proponuje nową odsłonę legendy z pomocą słów „mocniej”, „więcej”, „szybciej”. Niewielkie rozmiary i świetne możliwości techniczne sprawiają, że Abarth 595 Pista to prawdziwy wulkan energii!

Ścigaj się z własnymi oczekiwaniami

Abarth 595 Pista pomyślany został jako samochód miejski, który dopiero w trasie pokazuje, że tak naprawdę jest pełnokrwistym autem sportowym o doskonałych osiągach. Skonstruowano go z myślą o kierowcach, którzy chcą czerpać przyjemność z jazdy w każdych warunkach, mogąc doświadczyć niesamowitych emocji. Ulepszone możliwości jezdne, jeszcze bogatsze wyposażenie i lifting nadwozia to główne zmiany, jakich dokonano podczas udoskonalania Abartha 595 Pista. Nie dajmy się zwieść niepozornej sylwetce i niewielkim rozmiarom – to auto ma w sobie mnóstwo energii, którą warto wykorzystywać na co dzień.

Nowoczesna konstrukcja

Abarth 595 Pista otrzymał udogodnienia, które umożliwiają pełne wykorzystanie drzemiących w nim możliwości. Zalicza się do nich przede wszystkim tylne zawieszenie Koni z technologią FSD, które zwiększa przyczepność i stabilność podczas jazdy. Do tego warto wspomnieć o udoskonalonym układzie hamulcowym, w skład którego wchodzą nawiercane tarcze tylne oraz przednie umożliwiające hamowanie w każdych warunkach. Sporym ułatwieniem jest również zupełnie nowy zderzak zapewniający silnikowi idealne chłodzenie, a także kierownica o ergonomicznym, nowoczesnym kształcie. Za idealną widoczność po zmroku odpowiadają z kolei polieliptyczne reflektory.

Jeszcze lepsze przyspieszenie

Zmiany, jakich dokonano w konstrukcji Abartha 595 Pista dotyczą również silnika. Kierowca ma do swojej dyspozycji jednostkę o maksymalnej mocy nawet 180 KM. To prawdziwa gratka dla miłośników szybkiej sportowej jazdy, którzy mogą rozpędzić samochód do 216 km/h. Co ciekawe, wersja 595 zaopatrzona została w D.A.M., czyli mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu. System ten gwarantuje jeszcze lepsze osiągi i większą satysfakcję z jazdy. A jeśli tego wciąż mało, to można stanąć w szranki z samym sobą. Auto zaopatrzone zostało w System Uconnect™ z 7″ ekranem HD LIVE, który umożliwia monitorowanie własnych osiągnięć oraz porównywanie osiągniętych wyników. Teraz będziesz wiedzieć, że stać Cię na jeszcze więcej – z nowym Abarthem 5945 Pista.

[Głosów:3    Średnia:3/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ