Szkoła jazdy Gdańsk

0
1880
szkoła jazdy

Przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy zalicza się do niezwykle trudnych zadań, tym bardziej iż tak często dochodzi do zmian przepisów, dotyczących sposobu egzaminowania kursantów oraz tego, w jaki sposób kursy są przeprowadzane. Dodatkowo, w przypadku kursów o sukcesie zdawalności decyduje nie tylko fakt przeprowadzenia kursu, ale także zaangażowanie osób przeprowadzających kursy.

szkoła jazdyWszystkich kursantów, którzy ukończą nauki, czeka wyzwanie w postaci egzaminu, składającego się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Pierwsza z nich, część teoretyczna przeprowadzana jest w komputerowych salach ośrodków egzaminacyjnych. Każda z egzaminowanych osób musi odpowiedzieć poprawnie na jak największą ilość pytań spośród zaproponowanego zestawu. Część pytań (20) to pytania zamknięte, pozwalające udzielić odpowiedzi „tak” lub „nie”. Egzaminowani mają 20 sekund na zapoznanie z pytaniem i 15 sekund na odpowiedź. Późniejsze, nieco trudniejsze pytania (12) pozwalają na wybór spośród 3 możliwych odpowiedzi – przyszli kierowcy mają na to aż 50 sekund. Część praktyczna jest o wiele trudniejsza, ponieważ nie tylko wymaga skupienia, ale także umiejętności prowadzenia pojazdu oraz szybkiego reagowania w razie pojawiających się zmiennych warunków na drodze. Przyszli kierowcy, marzący o uprawnieniach, powinni więc dobrze się przygotować i znaleźć odpowiednią szkołę jazdy Gdańsk. Wybór jest naprawdę szeroki, jednak chodzi przede wszystkim o wykwalifikowanego prowadzącego, który będzie w stanie w efektowny sposób podzielić się wiedzą z kursantem.

Przy pomocy wyszukiwarki internetowej przekonać się można, iż w Gdańsku jest bardzo dużo ośrodków szkoleniowych. Do grona najbardziej polecanych zalicza się Ośrodek Szkolenia Kierowców MINI, znajdujący się przy ulicy Korzennej. Duże zainteresowanie ośrodkiem wynika z faktu, że szkoła ta jest drugą w kolejności w rankingu szkół w Trójmieście, zgodnie z rezultatem plebiscytu Dziennika Bałtyckiego oraz PORD z 2012 r. Ta szkoła jazdy Gdańsk, wyróżnia się także szeroką zdawalnością wśród swoich kursantów, o czym świadczą wyniki z ostatnich siedmiu lat, zgodnie z którymi szkoła ta zajmuje pierwsze lub drugie miejsce pod względem ilości kursantów, którzy zaliczyli obie części egzaminu. Do grona doskonałych szkół jazdy Gdańsk, zalicza się także Ośrodek Szkolenia Kierowców GDPrawko, zlokalizowany przy ulicy Bulońskiej. Podobnie, jak poprzedni ośrodek szkoleniowy wyróżnia się dobrymi ocenami, choć nie jest tak wysoko oceniany w rankingach. Kursanci mają naprawdę szeroki wybór.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ