producenci przyczep samochodowych lekkich

0
1998
producenci przyczep samochodowych lekkich

Jeśli poszukujemy producentów przyczep samochodowych lekkich to z pewnością się nie zawiedziemy co do rynku. Jest to zdecydowanie prężnie rozwijający się rynek w Polsce. Producenci przeczep samochodowych lekkich prześcigają się w konkurencyjności, sprawiając tym samym, że produkty są coraz lepszej jakości i funkcjonalności. Co dla nabywców jest niebywale istotne. Generalnie przyczepy lekkie są wykorzystywane do transportu ładunków przestrzennych. Czym powinna się charakteryzować dobra przyczepa samochodowa lekka?

 

Podział

 

przyczepyProducenci przeczep samochodowych lekkich produkują je o różnych gabarytach i dopuszczalnej masie całkowitej od 450 kg do 750 kg z możliwością montażu stelaża z plandeką w dowolnych wysokościach i kolorach jako:

  • Przyczepy lekkie jednoosiowe,
  • Przyczepy lekkie dwuosiowe.

 

 

Wykonanie

 

Przyczepy powstają o solidnej konstrukcji ramy zamkniętej z wysokiej jakości stali ocynkowanej ogniowo, o podwyższonej wytrzymałości. Podłoga najczęściej jest z wodoodpornej antypoślizgowej sklejki, a burty z blachy stalowej profilowanej alu cynku lub z płyty wodoodpornej antypoślizgowej. Dodatkowo niektórzy producenci oferują kratownićę z profili zamkniętych pod skrzynią ładunkową. Ponadto używają podzespołów uznanych polskich i zagranicznych firm.

 

Dodatkowe wyposażenie

 

Przyczepy mogą mieć bogate dodatkowe wyposażenie min: plandek otwierana, przednia/tylna burta otwierana, boczne burty otwierane, wzmacniana oś, wzmacniany dyszel z profili zamkniętych typu V, zapasowe koło, uchwyty podłogowe, oświetlenie LED, podpory stabilizujące, podwójna burta, wzmacniane koła, nadstawki burt, najazdy tylne, wciągarka ręczna, uchwyty na pasy w podłodze, uchwyty na pasy na zewnątrz ramy przyczepy, kliny do koła.

 

Usługi dodatkowe

 

Producenci przeczep samochodowych lekkich oferują często dodatkowo wiele usług dodatkowych jak na przykład: produkcję przyczep specjalistycznych, produkcję przyczep ciężkich uniwersalnych, wypożyczalnię przyczep i lawet, usługi serwisowe przyczep i lawet, usługi montażu haków holowniczych, usługi zabudowy samochodów.

 

Producenci przeczep samochodowych lekkich zapewniają najwyższą jakość wykonania oraz niezawodność. Wyroby po wykonaniu podlegają szczegółowej kontroli oraz przechodzą szereg testów jakościowych. Często też chętnie dokonują modyfikacji przyczepy dla Klienta, tak aby spełniły ich potrzeby i wymagania.

Należy zwrócić uwagę, że lekkie przyczepy samochodowe są dobrym rozwiązaniem dla posiadaczy prawa jazdy kategorii B.

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ