Praca dla pasjonatów motoryzacyjnych

0
2454
Praca dla pasjonatów motoryzacyjnych

Jesteś właśnie na etapie swojego życia, w którym zastanawiasz się, co chciałbyś robić na co dzień? Marzysz o pracy, która będzie źródłem dochodu oraz satysfakcji? Interesujesz się motoryzacją i to właśnie z nią chciałbyś związać swoją przyszłość? Praca w salonie BMW z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom i otworzy przed Tobą drzwi do kariery. Jeśli pragniesz już teraz wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o lepszą przyszłość, zachęcamy do bliższego poznania przygotowanej przez nas oferty, która nie ma sobie równych: https://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/

BMW to lider samochodów marki premium znany na całym świecie. Wieloletnie doświadczenie, zgrany zespół oraz nieustanny rozwój sprawiają, że BMW jest szanowaną marką, której sukces jest znany wszystkim. Do ekipy pracującej na sukces BMW możesz dołączyć również Ty! Zapraszamy do aplikowania na wybrane stanowiska, które dostępne są na terenie całej Polski. W razie jakichkolwiek pytań związanych z pracą, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami drogą e-mailową bądź telefoniczną.

Kogo poszukujemy na zapewniane przez nas stanowiska?

– młodych osób nastawionych na sukces;

– ludzi, którzy stawiają sobie cele, a następnie uparcie do nich dążą;

– osób odznaczających się wysoką kulturą osobistą, znajomością języków obcych, posiadających prawo jazdy kategorii B;

– ludzi sumiennych, zaangażowanych w pracę;

– pasjonatów motoryzacji, którzy pragną połączyć swoją pracę z rozwijaniem zainteresowań;

– osób samodzielnych, które nie mają również trudności w pracy w grupie;

– ludzi komunikatywnych, którzy potrafią budować długofalowe relacje z klientami.

W zamian oferujemy bardzo atrakcyjne warunki pracy, dobre zarobki, liczne szkolenia oraz przyjemną atmosferę.

Stanowiska pracy, które proponujemy, to: kierownik działu sprzedaży, doradca do spraw sprzedaży, product genius, doradca serwisowy, technik oraz doradca do spraw sprzedaży części i akcesoriów. Działamy na terenie całej Polski, zapewniając zatrudnienie w największych miastach kraju: Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu czy Katowicach.

Wierzymy, że przygotowana przez nas oferta spotka się z entuzjazmem z Państwa strony. Mamy nadzieję, że dzięki nam, otworzą się przed Państwem drzwi do dalszej kariery. Jesteśmy przekonani, że pasjonaci motoryzacji znajdą tutaj pracę swoich marzeń, która pozwoli im na rozwijanie swoich zainteresowań, dobre zarobki oraz codzienną dawkę satysfakcji. Czekamy na aplikacje od osób, które pragną wziąć sprawy w swoje ręce i zapewnić sobie lepszą przyszłość już dziś.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ