Myjnia Wrocław

0
2077
Myjnia Wrocław

Wrocław – to czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce. A jak wiadomo, tam gdzie dużo ludzi, tam dużo kierowców – właścicieli samochodów. O tym jak drogie są w Polsce samochody w stosunku do innych krajów europejskich, nie trzeba chyba nikomu mówić, warto więc odpowiednio o te nasze cenne pojazdy dbać. Najprościej, poprzez odpowiednio częste mycie. Myjąc auto pod blokiem, , ryzykujesz mandatem. Najlepszym wyjściem jest oczywiście myjnia. Wrocław oferuje naprawdę duży ich wybór.

Myjnia Wrocław
Jaką myjnię wybrać

Myjnie we Wrocławiu możemy znaleźć na przysłowiowym „każdym rogu”. Ale jak wybrać najbardziej odpowiednią dla naszego auta i jednocześnie najbardziej przyjazną dla nas i naszej kieszeni? Zasadniczo wyróżnić możemy trzy rodzaje myjni ( Wrocław, nie jest tu żadnym wyjątkiem) – dotykowe, bezdotykowe i automatyczne.
Wymagającym małego wysiłku od kierowcy, ale jednocześnie uznawanym za najbardziej inwazyjny, sposobem na umycie auta są myjnie automatyczne, tzw. szczotki. Takich myjni Wrocław i pobliskie mu miasta oferuje kilka, a zakres dostępnych w nich usług i ceny są porównywalne – od 15 do 30 złotych.

Tym, którym nie uśmiecha się wysiłek fizyczny jaki trzeba włożyć w umycie samochodu, ale nie chcą ryzykować uszkodzenia lakieru przez szczotki, proponuje Wrocław myjnie ręczne. Tu Twoje auto może zostać umyte przez wykwalifikowanego pracownika, przy użyciu wysokiej jakości sprzętu, a nie przez bezduszną maszynę. Jednak cena takiego bardziej „ludzkiego” podejścia do naszej „maszyny” jest również odpowiednio wyższa –od minimum 20 złotych za podstawowe mycie do nawet 50-60 złotych za „coś extra”.
Natomiast kierowcy, którzy jeśli chodzi o swoje auto ufają tylko sobie, a przy tym nie straszny im pot i łzy wylane podczas jego mycia również znajdą w mieście Wrocław myjnię dla siebie. Bezdotykowe samoobsługowe myjnie często usytuowane są w pobliżu stacji benzynowych i dużych centrów handlowych. Ich główną zaletą jest to, że możemy w nich bardzo dokładnie umyć każdy zakamarek auta nawet za kilka złotych. Zależy to tylko od naszej wprawy, szybkości i stanu czystości naszego pojazdu.

Jak często

Powiedzenie, że częste mycie skraca życie, raczej nie jest uznawane w dzisiejszym świecie… a już na pewno nie sprawdza się jeśli chodzi o nasze samochody. Eksperci bowiem są zgodni, że szampon i gąbka nie są niebezpieczne dla lakieru. Brud zaś, ptasie odchody i zanieczyszczona deszczówka, a zimą także sól na ulicach, są główną przyczyną uszkodzeń karoserii i lakieru. W dobie internetu znalezienie myjni we Wrocławiu – odpowiedniej dla naszego auta i portfela – to tylko chwila. A regularne korzystanie z jej usług zapewni naszemu samochodowi długie „życie”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOznakowanie opon
Następny artykułForum BMW E46

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ