Myjnia Białystok

0
2028
Myjnia Białystok

Spośród bogatej oferty myjni w Białymstoku trudno czasem, zwłaszcza osobnikom o bardzo niezdecydowanym charakterze, wybrać tę odpowiednią dla nas i dla naszego samochodu.

Jaką myjnię wybrać

Myjnie w Białymstoku, te bezdotykowe, możemy znaleźć niemal przy każdej większej stacji benzynowej, czy każdym większym hipermarkecie. Charakteryzują się one niską ceną, umożliwiając jednocześnie dokładne umycie i wypielęgnowanie naszego auta, bez ryzyka zapłaty mandatu za mycie auta na parkingu pod blokiem. Takie myjnie to dobre rozwiązanie dla tych, którzy lubią samodzielnie dbać o swoje cztery kółka, o każdy najmniejszy nawet ich zakamarek.
Nieco „zazdrośniej” strzeże, przynajmniej na mapie, Białystok myjni automatycznych i ręcznych, które są droższe od wyżej wymienionych, a co za tym idzie cieszą się nieco mniejszą popularnością wśród kierowców. Ale i te są w tym mieście obecne, w końcu nie każdy zwyczajnie lubi samodzielnie myć samochód, tak jak nie każdy lubi prasować. Dla tych drugich wymyślono pralnie i magle, Ci pierwsi zaś w zależności od finansowych zasobów mogą skorzystać z nieco tańszej myjni automatycznej, która robi wszystko za nas maszynowo. Niestety, jak to maszyna, może czasem uszkodzić nasze auto. Jeśli obawiasz się takiego właśnie obrotu sprawy zawsze możesz skorzystać z bardziej luksusowej myjni ręcznej, w której naszym ukochanym autem zajmują się ludzie z krwi i kości. Myjnie tego typu w swoich „extra” usługach mogą również odpowiednio „dopieścić” wnętrze naszego samochodu – nie tylko je odkurzyć, lecz również zadbać za pomocą odpowiednich środków o ich pulpit i tapicerkę.

Myjnia Białystok1
JAK DOBRZE UMYĆ AUTO, JEŚLI JUŻ ZDECYDOWALIŚMY SIĘ ZROBIĆ TO SAMI

Po pierwsze wybierzmy odpowiednią myjnię – w dobie Internetu znalezienie samoobsługowej bezdotykowej myjni w Białymstoku nie powinno stanowić większego problemu. W żadnym wypadku nie myjmy auta pod blokiem, gdyż jest to niezgodne z prawem. Kiedy już będziemy w wybranej przez siebie myjni pamiętajmy o kilku ważnych rzeczach :

  • Nigdy nie ścierajmy kurzu na sucho, chyba że chcemy porysować lakier.
  • Myjkę ciśnieniową trzymajmy w odpowiedniej odległości od naszego samochodu, jeśli nie
  • chcemy, żeby woda dostała się w szczeliny, w które nie powinna.
  • Jak najszybciej usuwajmy z lakieru ptasie odchody, które są dla niego żrące.
  • Nigdy, przenigdy nie szorujmy auta – chyba że marzymy o pięknych rysach.
  • Auto woskujmy zawsze w cieniu, nie używając przy tym zbyt dużej ilości preparatu.

Jeśli zastosujemy się do powyższych rad, możemy być niemal pewni, że nasze auto cieszyło będzie nasze oczy pięknym, żywym kolorem przez bardzo długi czas.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ