Korzystasz z taxi – koniecznie przeczytaj!

0
3032
Korzystasz z taxi

Jazda taksówką to prawdziwa przyjemność. Jeśli odwiedziliście kiedyś, np. Nowy Sącz, to zauważyliście pewnie, że jest to przepiękne miasto, do którego warto wracać. A co, gdy nie ma czasu na zwiedzanie miasta? Wtedy można połączyć jedno z drugim. Czyli wybrać się na krótką, „taksówkową” wyprawę po mieście. Warto jednak to zrobić mądrze…

Taxi – nie zawsze dobry wybór

Przyjeżdżając do obcego sobie miasta, często czujemy się zagubieni. Nie inaczej jest z ludźmi, którzy po raz pierwszy odwiedzają Nowy Sącz. I choć nie jest to zbyt duże miasto, to łatwo można zatracić się w jego pięknie, niesamowitych budowlach i w specyficznej magii.

Ale ten piękny efekt niesamowitego nastroju i magii, może zepsuć wiele rzeczy. Jedną z nich, może być, np. Taryfa w niskim komforcie. Owszem, po taksówce nie powinniśmy się spodziewać jakiś cudów, ale… zawsze można oczekiwać, że tapicerka jest cała, fotele nie chrzęszczą nam pod plecami a amortyzatory są w miarę w dobrym stanie.

Cena – temat rzeka

Idealnym rozwiązaniem byłoby, gdyby po świecie jeździły same tanie taxi. Co ciekawe, w przypadku Nowego Sącza też czasami tak jest. Niestety w większości przypadków, choć cennik taxi jest ten sam, to zdarza się, że szoferzy nie zawsze działają legalnie.

Przykłady takie można mnożyć, zwłaszcza po przejrzeniu materiałów dostępnych w mediach internetowych. Nie brakuje tak zdjęć i filmów, które obrazują jak szoferzy taksówek „nabijają” swoją kiesę.

Kierowca też człowiek, ale…

Czy zdarzyło się Wam, że wsiadacie do taksówki, mówicie kierowcy gdzie chcecie jechać a on… patrzy na Was jak na dziwolągów? Niestety taksówkarze często nie znają do końca miasta po którym przyszło im jechać. W naszej firmie taksówkarskiej jest zupełnie inaczej. Kandydaci na szoferów przechodzą profesjonalne testy, które mają wykazać, czy znają oni miasto na wystarczającym poziomie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Taxi Nowy Sącz, to odpowiedź na Wasze potrzeby. Oferujemy przewozy w komfortowych warunkach. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie i to w oparciu o najlepszych taksówkarzy. Dlatego warto zapamiętać nasz numer taxi i wsiąść…

taxi

[Głosów:5    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ