Jak otworzyć myjnię bezdotykową

0
2002
Jak otworzyć myjnię bezdotykową

Masz już dość pracy na etat? A może irytuje Cię ciągła praca dla kogoś lub nie chcesz stać się kolejnym „korpo-ludkiem” biorącym udział w nieustannym wyścigu szczurów? Myślisz o założeniu własnego biznesu i pracy na „własny rachunek”, ale nie masz wyklarowanego pomysłu? Dla wszystkich szukających pomysłu na dobrą inwestycję, mamy kilka rad jak otworzyć myjnię bezdotykową.

L jak lokalizacja

Jest to kwestia kluczowa dla każdego, kto zamierza zainwestować w rozwój własnego biznesu, bez względu na to jaki to rodzaj inwestycji. Śmiało i bez żadnego wahania można stwierdzić, że dobra lokalizacja to jakieś 60, a czasami nawet 75 procent sukcesu. Miejsce, w którym usytuujemy naszą myjnię powinno więc być starannie dobrane. Powinno być miejscem skupiającym jak największą liczbę zmotoryzowanych ludzi, a więc najlepiej żeby znajdowało się ono przy jakiejś jak najbardziej ruchliwej drodze, czy też w pobliżu wielkiego centrum handlowego. Warto, żeby działka, na której chcemy zbudować obiekt, była „uzbrojona” – czyli zapewniała dostęp do mediów typu prąd, kanalizacja i woda. Oczywiście działki tak korzystnie umiejscowione mają swoją cenę, więc jeśli nie mamy możliwości uzyskania odpowiedniego kredytu na kupno, ciekawą opcją może być wynajem na odpowiednio długi okres czasu (przynajmniej dziesięć lat).

Jak otworzyć myjnię bezdotykową
U jak umowa

Zanim jednak zaczniemy podpisywać jakiekolwiek umowy, czy to kupna-sprzedaży czy też dzierżawy powinniśmy się odpowiednio zabezpieczyć. Jak? Otworzyć myjnię bezdotykową możemy tylko na działce, której plan zagospodarowania pozwala na wybudowanie tego typu inwestycji, należy o tym bezwzględnie pamiętać, by nie dać się oszukać nieuczciwym sprzedawcom czy też najemcom.

F jak fachowcy

Kolejnym punktem odpowiedzi na pytanie postawione w tytule, czyli Jak otworzyć myjnię bezdotykową, jest znalezienie geodety i architekta, którzy zajmą się dokumentacją związaną z projektem – potrzebną o uzyskania pozwoleń i uzgodnień.
W jak wybór odpowiedniego producenta
Chodzi tu oczywiście o producenta myjni samochodowej, a następnie o podpisanie z nim jak najkorzystniejszej dla nas umowy. Ale najpierw należy zrobić rekonesans, zorientować się co proponują poszczególni producenci, jakie jest zapotrzebowanie na naszym rynku i dopiero na tej podstawie dokonać wyboru.
Teraz nie pozostaje nam już nic innego jak otworzyć myjnię bezdotykową. Oczywiście przedtem należy ją postawić Budowa myjni trwa ok. 2 miesięcy a włożone w nią koszty mogą zwrócić się nawet już po trzech latach od inwestycji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułForum BMW E46
Następny artykułRenowacja lakieru

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ