Dla kogo przeznaczone są auta terenowe?

0
3388
Dla kogo przeznaczone są auta terenowe?

W powszechnej opinii auta terenowe to niezawodne, niewymagające poprawy maszyny, które wybierane są jedynie przez garstkę zapaleńców – miłośników off-roadu. Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że prawda jest zupełnie inna. Kto zatem wybiera auta terenowe i co można w nich poprawić? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Auta terenowe – rozwiązania nie tylko dla rajdowców!

Okazuje się, że maszyny tego typu wybierają nie tylko indywidualni właściciele, którzy lubią czasami zjechać z utwardzonych dróg lub też biorą udział w off-roadowych rajdach. Auta tego typu są wręcz idealnym rozwiązaniem dla firm i instytucji. – Zgłaszają się do nas nie tylko ci przysłowiowi „zapaleńcy”, ale również przedstawiciele wielu firm, instytucji czy służb mundurowych i ratunkowych – a zatem wszystkie te podmioty, dla których auto radzące sobie nawet w najtrudniejszych warunkach jest często podstawą funkcjonowania. Dzięki rozwiązaniom, które oferujemy możemy nie tylko poprawić możliwości terenowe aut, ale również dopasować je idealnie do potrzeb właścicieli. – mówi ekspert z oferującej modyfikacje aut terenowych firmy overlimit.com.

Jak modyfikuje się auta terenowe?

Kolejnym, bardzo często powtarzanym mitem, jest ten o niezawodności aut tego typu. Okazuje się, że wiele z nich wymaga modyfikacji – wszystko po to, by jak najlepiej radzić sobie w trudnym terenie. – Zajmujemy się modyfikowaniem głównie jednego z najpopularniejszych aut w segmencie SUV Crossover w Europie – Dacii Duster. Oferujemy aż 3 pakiety modyfikacji, dzięki którym można poprawić możliwości auta, dopasować je do potrzeb właściciela i sprawić, że będzie sobie ono radzić w trudnym terenie. Oferujemy szereg konkretnych rozwiązań: zwiększenie prześwitu, montaż profesjonalnych opon terenowych, zabezpieczenie układu napędowego przed wodą, montaż wyciągarki o dużej mocy, wyprowadzony dolot powietrza do silnika i wiele innych. Wszystko zależy oczywiście od potrzeb klienta. – dodaje ekspert z overlimit.com.

Auta terenowe czy popularne SUVy to samochody, które są coraz bardziej popularne. Decyduje o tym nie tylko cena czy ich parametry, ale również możliwość idealnego dopasowania ich do potrzeb każdego kierowcy. A skoro o dopasowaniu mowa, to nie ma chyba lepszej rekomendacji!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ