Części do myjni

0
2931
Części do myjni

Ostatnimi czasy zaobserwować można rosnącą popularność bezdotykowych, samoobsługowych myjni samochodowych. Ta popularność sprawia, że pojawia się coraz więcej przedsiębiorczych Polaków, którzy chcą zainwestować w ten właśnie rodzaj myjni samochodowej. Ale zanim zaczniemy z uśmiechem na ustach kupować części do myjni, musimy jeszcze załatwić parę innych, jednak niezwykle ważnych spraw.

Najpierw formalności

Cóż, zanim nasz wielki sen o zostaniu właścicielem, przynoszącej (przynajmniej) zadowalające dochody, bezdotykowej samoobsługowej myjni samochodowej musimy przede wszystkim znaleźć i zakupić odpowiednio uzbrojoną działkę, na której zgodnie z planem zagospodarowania możemy zbudować tego typu inwestycję. Działka ta musi znajdować się w odpowiedniej lokalizacji, tzn. możliwie blisko punktów o jak największym natężeniu ruchu samochodowego Jak już mamy działkę zatrudniamy architekta i geodetę, potrzebnych do załatwienia wszelkich pozwoleń na budowę i przystępujemy do jej stawiania.

Myjnia bezdotykowa samoobsługowa niejedno ma imię

A my na tym etapie, powinniśmy doskonale orientować się w wadach i zaletach każdej z nich i być zdecydowani na jakiś konkretny rodzaj. Innych bowiem potrzebujemy części do myjni kontenerowej, innych zaś do modułowej. Krótko mówiąc myjnie kontenerowe, jako większe i zajmujące przez to więcej miejsca dużo bardziej nadają się do miejsc, w których natężenie ruchu jest średnie lub duże, takich jak np. stacje benzynowe czy hipermarkety. Myjnie modułowe natomiast są godne polecenia dla miejsc o mniejszym natężeniu ruchu – doskonale sprawdzą się dla nieco mniejszych firm. Ich główną zaletą jest oszczędność miejsca, myjnia modułowa zajmuje dużo mniejszą powierzchnię, niż myjnia o charakterze modułowym.

Części do myjni
Gdzie szukać części do myjni samoobsługowej bezdotykowej

Najlepiej w Internecie – po wpisaniu w wyszukiwarkę odpowiedniej frazy otrzymamy w wyniku mnóstwo stron producentów i sklepów oferujących części do myjni wszystkich rodzajów w naprawdę przeróżnych cenach. Począwszy od różnego rodzaju węży, dysz, zaworów i regulatorów, poprzez pistolety, szczotki i ramiona obrotowe, na wrzutnikach monet skończywszy. Myślę, że każdy znajdzie na nich to czego potrzebuje, w cenie w sam raz na jego kieszeń.

Na koniec warto dodać, że wbrew obawom niektórych, bezdotykowe myjnie kontenerowe i modułowe, spokojnie mogą funkcjonować również w okresie zimowym. Najważniejszą kwestią jest sprawdzenie i ewentualna wymiana tych części do myjni, które odpowiedzialne są za ochronę przed zamarzaniem myjni i jej podzespołów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrawo jazdy Tychy
Następny artykułOpony Kraków

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ