Audi salon

0
2783
Audi salon

Niemiecki koncern Audi posiada w swojej ofercie bardzo wiele ciekawych pojazdów osobowych charakteryzujących się doskonałymi osiągami oraz wyposażeniem zapewniającym wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Przez wiele lat swojego istnienia, marka ta zdobyła bardzo duże uznanie na wielu rynkach, w tym również w Polsce.

Popularność Audi w Polsce

audiSamochody Audi zyskały wielu zwolenników na terenie naszego kraju. Nic w tym dziwnego, ponieważ wiele pojazdów tego koncernu zapewnia doskonałą dynamikę jazdy, a także wysoki komfort i bezpieczeństwo. W całym kraju sieć salonów Audi jest bardzo rozbudowana, więc dostęp do takich pojazdów ma praktycznie każdy, kto posiada odpowiednią kwotę pozwalającą na zakup auta. W ofertach takich salonów znajduje się wiele ciekawych modeli Audi zaliczanych do różnych segmentów. Dostępne są więc auta o bardziej sportowym charakterze, wygodne i bezpieczne limuzyny, a także samochody przeznaczone do jazdy terenowej. Producent stale wprowadza do sprzedaży nowe wersje, więc w szerokiej ofercie każdy klient znajdzie coś dla siebie.

Ciekawa oferta zagranicznych i polskich salonów Audi

Jak już zostało wspomniane wcześniej, w salonach Audi dostępnych jest wiele różnych modeli pojazdów marki Audi. Jednym z ciekawych przykładów jest Audi A8. Aktualnie na rynku dostępna jest jego czwarta generacja, która posiada oznaczenie D5 i została wprowadzona do sprzedaży w 2017 roku. Najnowsza wersja oferuje swoim użytkownikom nie tylko odnowiony, odświeżony wygląd, ale również posiada nadwozie wykonane z wielu atrakcyjnych i solidnych materiałów. Atutem jest też aktywne zawieszenie i skrętne koła. Jeśli chodzi o wnętrze to przeszło ono lifting. Dostępne są dwa ekrany dotykowe pozwalające na skuteczne sterowanie różnymi akcesoriami i funkcjami pojazdu. Warto wspomnieć o systemie Mild Hybrid obejmującym silniczek elektryczny. Będzie on wspomagał spalinową jednostkę napędową tylko podczas ruszania z miejsca. Auto zasilane jest silnikami o pojemności 3.0 litra TDI V6 o mocy 282 koni mechanicznych oraz benzynowymi V6 o mocy 335 koni mechanicznych.

Innym przykładem pojazdu oferowanego przez salony Audi jest model Audi Q5 II, który zadebiutował na Salonie w Paryżu w 2016 roku i jest produkowany od 2017 roku. Jeśli chodzi o stylistykę to jego sylwetka i proporcje nadwozia są podobne do wersji podstawowej. Jeśli chodzi o wnętrze to zachowuje ono stylizację Audi A4. Prezentowane auto to SUV zaliczany do segmentu D, który posiada nowoczesny napęd Quatro. Mocne silniki to kolejne atuty wpływające na skuteczną jazdę w terenie.

 

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ